☰ Menu Prawe Menu ☰
Urząd Gminy Sławno, woj. zachodniopomorskie
Grafika zawierająca herb wzorcowy

Czwartek 21.10.2021

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Kontakt z Urzędem

Wójt Gminy Sławno
Ryszard Stachowiak

pok. nr 10
tel. 59 810 67 10
e-mail: wojt@gminaslawno.pl

 

Zastępca Wójta Gminy Sławno
Artur Ciróg

pok. nr 9
tel. 59 810 67 10
e-mail: zastepca@gminaslawno.pl

 

Skarbnik
Renata Litwin

pok. nr 6
tel. 59 810 67 06
e-mail: skarbnik@gminaslawno.pl

 

Sekretarz
Marta Rosenkiewicz-Jóźwiak

pok. nr 7
tel. 59 810 67 07
e-mail: sekretarz@gminaslawno.pl

 

 


Referat Budżetu i Finansów

 


Zastępca Skarbnika
Anna Jaszczyk
pok. nr 5
tel. 59 810 67 05
e-mail: a.jaszczyk@gminaslawno.pl

stanowisko ds. księgowości i kontroli
Karolina Macurek

pok. nr 5
tel. 59 810 67 05
e-mail: k.macurek@gminaslawno.pl

stanowisko ds. księgowości i działalności gospodarczej
Iwona Rakowska

pok. nr 8
tel. 59 810 67 08
e-mail: i.rakowska@gminaslawno.pl

stanowisko ds. księgowości
Agnieszka Stępień

pok. nr 8
tel. 59 810 67 08
e-mail: a.stepien@gminaslawno.pl

stanowisko ds. księgowości
KASA
Katarzyna Grzebień

pok. nr 12
tel. 59 810 67 12
e-mail: k.grzebien@gminaslawno.pl

stanowisko ds. księgowości podatkowej
pok. nr 13
Edyta Pietrzyk

stanowisko ds. księgowości podatkowej
Beata Płachecka

pok. nr 13
tel. 59 810 67 13
e-mail: b.plachecka@gminaslawno.pl

stanowisko ds. księgowości
Karolina Bińczyk

pok. nr 13
tel. 59 810 67 13
e-mail: k.binczyk@gminaslawno.pl

pomoc administracyjna
Karolina Bińczyk

pok. nr 13
tel. 59 810 67 13


Referat Gospodarki Przestrzennej i Ochrony Środowiska

 


Kierownik Referatu
Sylwia Gerbatowska-Konon

pok nr 3
tel. 59 810 67 03
e-mail: s.gerbatowska-konon@gminaslawno.pl

stanowisko ds. gospodarki nieruchomościami
Ewa Bednarska

pok. nr 2
tel. 59 810 67 02
e-mail: e.bednarska@gminaslawno.pl
Martyna Sałata

stanowisko ds. gospodarki nieruchomościami
Edyta Charko

pok. nr 3
tel. 59 810 67 03
e-mail: e.charko@gminaslawno.pl

stanowisko ds. planowania i zagospodarowania przestrzennego
Beata Kuklińska

pok. nr 2
tel. 59 810 67 02
e-mail: b.kuklinska@gminaslawno.pl

stanowisko ds. ochrony przyrody
pok. nr 3
tel. 59 810 67 03

stanowisko ds. ochrony i kształtowania środowiska
Paulina Janas

pok. nr 3
tel. 59 810 67 03
e-mail: p.panasiuk@gminaslawno.pl

stanowisko ds. gospodarki odpadami
Mariusz Wilawer
pok. nr 4
tel. 59 810 67 04
e-mail: m.wilawer@gminaslawno.pl
Ewelina Śliwiak

 


Referat Inwestycji i Infrastruktury Komunalnej

 


Kierownik Referatu
Patryk Sienkiewicz

pok. nr 1
tel. 59 810 67 01
e-mail: p.sienkiewicz@gminaslawno.pl

stanowisko ds. budownictwa
Bartosz Sałata

pok.nr 1
tel. 59 810 67 01
e-mail: b.salata@gminaslawno.pl

stanowisko ds. inwestycji
Michał Zejglic

pok. nr 1
tel. 59 810 67 01
e-mail: m.zejglic@gminaslawno.pl

stanowisko ds. infrastruktury
Mateusz Drop
pok.nr 1
tel. 59 810 67 01
e-mail: m.drop@gminaslawno.pl

stanowisko ds. dróg
pok.nr 1
tel. 59 810 67 01
e-mail:

pomoc administracyjna
Justyna Zirra-Głowa
pok.nr 1
tel. 59 810 67 01
e-mail: j.glowa@gminaslawno.pl

stanowisko ds. gospodarki komunalnej
Joanna Palenik

pok.nr 4
tel. 59 810 67 04
e-mail: j.palenik@gminaslawno.pl


Referat Oświaty

 


Kierownik Referatu
Agnieszka Gniewczyńska

pok. nr 24
tel. 59 810 66 51
e-mail: a.gniewczynska@gminaslawno.pl

główny księgowy oświaty
Katarzyna Gliszczyńska
pok. nr 21
tel. 59 810 66 50
e-mail: k.gliszczynska@gminaslawno.pl

stanowisko ds. finansowych i organizacyjnych placówek oświatowych
Agnieszka Giczewska

pok. nr 21
tel. 59 810 66 50
e-mail: a.giczewska@gminaslawno.pl

stanowisko ds. płac placówek oświatowych
Beata Krysik

pok. nr  23
tel. 59 810 66 53
e-mail: b.krysik@gminaslawno.pl

stanowisko ds. obsługi administracyjnej placówek oświatowych
pok.nr 23
tel./fax: 59 810 66 52

 


Referat Spraw Społecznych i Administracyjnych

 


stanowisko ds. organizacji i kadr
SEKRETARIAT
Joanna Mikońska-Śledź

pok. nr 10
tel. 59 810 67 10
fax: 59 810 67 00
e-mail: sekretariat@gminaslawno.pl

informatyk
Krzysztof Kos

pok.nr 14
tel. 59 810 67 19
e-mail: k.kos@gminaslawno.pl

informatyk
Marcin Czyż

pomoc administracyjna
Paweł Bargieł

pok.nr 14
tel. 59 810 67 19
e-mail: p.bargiel@gminaslawno.pl

stanowisko ds. ewidencji ludności i dowodów osobistych
Sylwia Woszczyk

pok. nr 20
tel. 59 810 67 15
e-mail: s.woszczyk@gminaslawno.pl

stanowisko ds. zamówień publicznych i współpracy z organizacjami pozarządowymi
Daria Dawid-Nowacka

pok.nr 20
tel. 59 810 67 15
e-mail: d.dawid-nowacka@gminaslawno.pl

stanowisko ds. obsługi kancelaryjnej i archiwum zakładowego
Marta Kaniak

pok. nr 22
tel. 59 810 67 17
e-mail: m.kaniak@gminaslawno.pl

stanowisko ds. obsługi Biura Rady
Anna Czyż

pok. nr 22
tel. 59 810 67 17
e-mail: a.czyz@gminaslawno.pl

kierowca - goniec
Damian Kowalski

pok. nr 22
tel. 59 810 67 17

stanowisko ds. promocji, kultury, sportu i zdrowia
Agnieszka Czarnuch

pok.nr 54
tel. 59 810 67 14
e-mail: promocja@gminaslawno.pl; sport@gminaslawno.pl

stanowisko ds. obronnych, ochrony ludności i ochrony przeciwpożarowej
Bogusław Stefanowski

pok. nr 56
tel. 59 810 67 18
e-mail: b.stefanowski@gminaslawno.pl

kierowca - konserwator
Kamil Jakimiak

pok. nr 56
tel. 59 810 67 18

kierowca - konserwator
Bartosz Rozmarynowski

pok. nr 56
tel. 59 810 67 18

sprzątaczka


Referat Funduszy Zewnętrznych

 


Kierownik Referatu
stanowisko ds. pozyskiwania środków zewnętrznych

Barbara Katka-Wójcicka
pok. nr 63
tel. 59 810 67 16
e-mail: b.katka-wojcicka@gminaslawno.pl

stanowisko ds. pozyskiwania środków zewnętrznych
Karolina Jurzyk

pok. nr 63
tel. 59 810 67 16
e-mail: k.jurzyk@gminaslawno.pl

koordynator projektów
Monika Tama

pok. nr 63
tel. 59 810 67 16
e-mail: m.tama@gminaslawno.pl

koordynator projektów
pok. nr 63
tel. 59 810 67 16
Justyna Gozdal
Paulina Gozdal


Inspektor ochrony danych

 


inspektor ochrony danych
Agnieszka Czarnuch

pok.nr 54
tel. 59 810 67 14
e-mail: odo@gminaslawno.pl

Wytworzył:
Paweł Bargieł
Udostępnił:
Bargieł Paweł
(2021-08-02 11:03:54)
Ostatnio zmodyfikował:
Bargieł Paweł
(2021-08-02 11:04:43)

       DRUKUJ TĘ STRONĘ Obrazek drukarki    
 
liczba odwiedzin: 2180006