☰ Menu Prawe Menu ☰
Urząd Gminy Sławno, woj. zachodniopomorskie
Grafika zawierająca herb Urząd Gminy Sławno, woj. zachodniopomorskie

Wtorek 24.11.2020

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Polityki Społecznej Rady Gminy Sławno

 

Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Polityki Społecznej Rady Gminy Sławno

 

  • KRUK Karol – Przewodniczący od dnia 17.06.2020 r.- (Zastępca Przewodniczącego do dnia 17.06.2020 r.)

  • KOZIEŃ GRZEGORZ - Zastępca Przewodniczącego od dnia 17.06.2020 r. - (członek Komisji od dnia 05.06.2020 r.)

  • DEREŃ Anna

  • HOŁOWATA Marta

  • KONWERSKI Przemysław

  • KWIATKOWSKA-DZIK Marzena – Przewodniczący do dnia 17.06.2020 r. - (rezygnacja z pełnienia funkcji Przewodniczącego złożona w dniu 05.06.2020 r.)

    WACH Łukasz

Wytworzył:
Udostępnił:
Agnieszka Czarnuch
(2019-01-09 11:50:30)
Ostatnio zmodyfikował:
Krzysztof Kos
(2020-07-12 00:34:36)
 
 
liczba odwiedzin: 2028395

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X