☰ Menu Prawe Menu ☰
Urząd Gminy Sławno, woj. zachodniopomorskie
Grafika zawierająca herb Urząd Gminy Sławno, woj. zachodniopomorskie

Wtorek 24.11.2020

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Komisja Rozwoju Społeczno-Gospodarczego

 

Komisja Gospodarki, Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Gminy Sławno

 

  • BURDA Karol – Przewodniczący (od dnia 29.11.2019 r.; Zastępca Przewodniczącego do dnia 29.11.2019 r.)

  • HOŁOWATA Marta - Zastępca Przewodniczącego (od dnia 29.11.2019 r.) - rezygnacja z funkcji Zastępcy Przewodniczącego złożona w dniu 20.02.2020 r.

  • FRANAS Jan (członek Komisji od dnia 18.11.2019 r.)

  • JĘDRZEJCZYK Krzysztof (Przewodniczący do dnia 29.11.2019 r.)

  • SZACH Lechosław (członek Komisji od dnia 18.11.2019 r.)

  • WOŁCZEK Grzegorz


  • DEMBOWY Mirosław (członek Komisji do dnia 16.10.2019 r. - zrzeczenie się mandatu radnego)

Wytworzył:
U.G. Sławno
Udostępnił:
Grzegorz Jakuszewski
(2007-02-13 07:25:11)
Ostatnio zmodyfikował:
Agnieszka Czarnuch
(2020-02-26 08:57:51)
 
 
liczba odwiedzin: 2028404

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X