☰ Lewe Menu Prawe Menu ☰
Urząd Gminy Sławno woj. zachodniopomorskie
Herb Urząd Gminy Sławno woj. zachodniopomorskie

Niedziela 31.05.2020

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Komisja Rolnictwa, Przemysłu i Handlu

 

 

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji Rady Gminy Sławno

 

  • ŁANIK Mateusz - Przewodniczący (od dnia 05.11.2019 r.)

  • WOŁCZEK Grzegorz - Zastępca Przewodniczącego (od dnia 05.11.2019 r.)

  • HOŁOWATA Marta (od dnia 18.11.2019 r.; rezygnacja z członkostwa w Komisji złożona w dn. 20.02.2020 r.)

  • SZACH Lechosław

  • WACH Łukasz (Przewodniczący do dnia 05.11.2019 r. - rezygnacja z funkcji Przewodniczącego złożona w dn. 12.09.2019 r.; rezygnacja z członkostwa w Komisji złożona w dn. 20.02.2020 r.)


  • DEMBOWY Mirosław (Zastępca Przewodniczącego i członek Komisji do dnia 16.10.2019 r. - zrzeczenie się mandatu radnego)

 

Wytworzył:
U.G. Sławno
Udostępnił:
Grzegorz Jakuszewski
(2007-02-13 07:12:20)
Ostatnio zmodyfikował:
Agnieszka Czarnuch
(2020-02-26 08:54:53)
 
 
ilość odwiedzin: 1895732

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X