☰ Lewe Menu Prawe Menu ☰
Urząd Gminy Sławno woj. zachodniopomorskie
Herb Urząd Gminy Sławno woj. zachodniopomorskie

Niedziela 31.05.2020

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Komisja Rewizyjna

 

Komisja Rewizyjna Rady Gminy Sławno

 

  • WIĘCEK Władysław – Przewodniczący

  • DEREŃ Anna (od dnia 21.08.2019 r.) - rezygnacja złożona w dniu 19.02.2020 r.

  • JĘDRZEJCZYK Krzysztof Jan - rezygnacja złożona w dniu 19.02.2020 r.

  • KRUK Karol

  • WACH Łukasz - rezygnacja złożona w dniu 20.02.2020 r.

 


  • SZANEL Marek - członek Komisji i Zastępca Przewodniczącego do dnia 21.08.2019 r. (rezygnacja złożona w dniu 05.07.2019 r.)

Wytworzył:
U.G. Sławno
Udostępnił:
Grzegorz Jakuszewski
(2007-02-12 15:36:30)
Ostatnio zmodyfikował:
Agnieszka Czarnuch
(2020-02-26 08:56:25)
 
 
ilość odwiedzin: 1895751

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X