Skład Rady Gminy Sławno

 

Skład Rady Gminy Sławno VIII kadencji
w latach 2018-2023


  • HOŁOWATA Marta Jolanta - Przewodnicząca Rady Gminy Sławno do dnia 28.06.2019 r. i od dnia 19.02.2020 r.
  • WACH Łukasz Tadeusz - Wiceprzewodniczący Rady Gminy Sławno od dnia 19.02.2020 r.
  • BURDA Karol Sylwester
  • DEREŃ Anna Agnieszka
  • FRANAS Jan Józef - Wiceprzewodniczący Rady Gminy Sławno (do dnia 21.08.2019 r.)
  • JĘDRZEJCZYK Krzysztof Jan
  • KONWERSKI Przemysław (Wiceprzewodniczący Rady Gminy Sławno od dnia 21.08.2019 r. do dnia 19.02.2020 r.)
  • KOZIEŃ Grzegorz (radny od dnia 30.01.2020 r.)
  • KRUK Karol
  • KWIATKOWSKA-DZIK Marzena Monika
  • ŁANIK Mateusz
  • SZACH Lechosław
  • SZANEL Marek Zbigniew (Przewodniczący Rady Gminy Sławno od dnia 28.06.2019 r. do dnia 19.02.2020 r.)
  • WIĘCEK Władysław Edward
  • WOŁCZEK Grzegorz

  • DEMBOWY Mirosław (do dnia 16.10.2019 r. - zrzeczenie się mandatu radnego)

 

 

Wytworzył:
Udostępnił:
Agnieszka Czarnuch
(2019-07-01 15:43:42)
Ostatnio zmodyfikował:
Krzysztof Kos
(2020-02-28 08:15:57)